Rufele tale vor fi calcate impecabil!

Te intrebi cum calcam? Simplu! Ca la mama acasa, dar profesional!

cr1O masa de calcat, fierul de calcat cu abur si doar cateva accesorii care vin in ajutorul satisfacerii dorintelor dumneavoastra particulare (calcat cu dunga, sau fara dunga, apretat sau neapretat).
Este usor, deoarece echipa noastra tanara si atent selectata pentru a oferi servicii de inalta clasa, calca rufele dumneavoastra cu dedicare, responsabilitate si mult drag!
Acesti tineri (tinere) primesc rufele de la colegii lor care preiau comanda direct de la dumneavoastra de acasa si pun in functiune fierul de calcat cu responsabilitate si rapiditate, pentru ca a doua zi, dumneavoastra sa aveti, fara nicio grija posibilitatea sa va alegeti tinuta zilnica!
Chiar daca mergeti la birou sau doar pana la chioscul din coltul blocului va fi foarte simplu sa iesiti cu aceeasi ingrijire si eleganta din casa asa cum veti putea iesi seara la o petrecere sau o intalnire romantica, unde va trebui sa straluciti!

Noi vom fi aici, atat pentru vestimentatia dumneavoastra zilnica din casa cat si pentru a straluci intr-o seara speciala sau un eveniment important! Casa dumneavoastra va arata ca la un hotel de 5 stele cu lenjerii, perdele si fete de masa calcate de echipa noastra tanara!